Роман Кобильник – співорганізатор фестивалю “Галицьке Лицарство”

Нещодавно, протягом 18-19 вересня 2021 р. на території заповідника “Давній Галич” втретє відбувся фестиваль “Галицьке Лицарство”. Одним із організаторів фестивалю виступив фахівець Інституту історії, етнології і археології Карпат Роман Васильович Кобильник.

З-поміж інших фестивалів його відрізняла програма, в якій були не тільки музичні виступи, а й лицарські бої. Гості фестивалю мали можливість побачити лицарські поєдинки в яких були задіяні учасники з всієї України, аби поборотися за кубок Данила Галицького. Крім того, участь у поєдинках взяли всі охочі, де вони мали змогу навчатися користуватися мечем та луком, відчути себе справжніми вояками та вступити в бій-інсталяцію.

Гості фестивалю зазначили, що даний захід популяризує область, сприяє розвитку туризму на Прикарпатті.

Насичена програма дійства не залишила байдужим нікого, незалежно від віку та вподобань. Це і лицарський турнір у різних номінаціях, і театральні вистави, й історичні реконструкції, а також виступи рок-гуртів, майстер-класи, теренова гра для дітей та дорослих і багато інших цікавих заходів.