Участь Богдана Паски у роботі журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії

На виконання наказу департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації від 18.01.2023 р. № 14 провідний фахівець Інституту історії, етнології і археології Карпат Богдан Паска, а також викладачі кафедр факультету історії, політології і міжнародних відносин 28 січня 2023 р. на базі Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти перевіряли учнівські роботи ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. 

    Загалом для перевірки було представлено близько 100 робіт кращих учнів 8–11 класів закладів загальної середньої освіти Івано-Франківської області. Основними завданнями учнівської олімпіади на її обласному етапі є: стимулювання творчого самовдосконалення дітей, учнівської молоді; виявлення, розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання у закладах вищої освіти; реалізація здібностей талановитих учнів; підвищення інтересу до поглибленого вивчення історії, формування у колах учнівської молоді навичок дослідницької роботи; активізація всіх форм позакласної та позашкільної роботи з учнями; підвищення рівня викладання історії і суспільствознавчих предметів, фахової підготовки учнів; залучення професорсько-викладацького складу, аспірантів, студентів закладів вищої освіти, працівників наукових установ до активної роботи з обдарованою учнівською молоддю. Аналіз перевірених робіт показав високий рівень підготовки більшості учнів 8–11 класів.

    Відзначимо також, що згідно загального рейтингу результатів ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, команда учнів Івано-Франківської області входить у трійку найкращих команд України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *