Участь Богдана Паски у засіданні експертної комісії з історії

13 лютого 2023 р. старший викладач кафедри історії України і методики викладання історії Богдан Паска взяв участь у засіданні експертної комісії з історії Міністерства освіти і науки України. Головував на засіданні завідувач кафедри джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін Інституту історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова, д.і.н., проф. Потильчак Олександр Валентинович (голова експертної комісії), секретарем була старший науковий співробітник відділу наукового та навчально-методичного забезпечення змісту загальної середньої освіти в НУШ Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти», к.і.н. Гурська Олена Костянтинівна.

Під час засідання було розглянуто 13 об’єктів грифування – підручників із суспільствознавчих дисциплін, призначених для учнів 6 класу. Богдан Паска представив на розгляд комісії експертний висновок на підручник з інтегрованого курсу історично-суспільствознавчого спрямування, спрямований на формування дослідницьких компетентностей. Висновок експерта був підтриманий й затверджений експертною комісією.