Навчально-методична зустріч із учнями приватної школи Astor School

Провідний фахівець Інституту історії, етнології і археології Карпат, кандидат історичних наук Богдан Паска 23 листопада 2022 р. провів пізнавальну зустріч із учнями-старшокласниками приватної школи Astor School (м. Івано-Франківськ, вул. Приозерна, 28).

Модератором зустрічі виступив викладач школи, письменник Ігор Антонюк. Під час зустрічі Б. Паска ознайомив учнів школи із власним досвідом наукової роботи, презентував книги про одного з лідерів українського дисидентського руху Валентина Мороза (монографія «Валентин Мороз: прапор українського дисидентства» та збірка документів «Судовий процес Валентина Мороза: розсекречені матеріали»). Під час виступу було розкрито загальні особливості роботи вченого-історика, наукову працю студентів-істориків ПНУ ім. В. Стефаника, а також вимоги до учнівських наукових робіт, які беруть участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнів-членів Малої академії наук (МАН). Важливу роль було приділено профорієнтаційній роботі з учнями школи. Модератор зустрічі та учні школи ставили цікаві запитання викладачу. У підсумку Б. Паска та І. Антонюк домовилися розвивати співпрацю між Університетом та школою Astor School, організовувати спільні навчальні та виховні заходи.