Пізнавальна екскурсія до міста Львова

7 жовтня 2023 р. студенти групи СОІ–31 і СОІ–32 спеціальності 014 Середня освіта (Історія) ОР «Бакалавр» разом з академнаставниками доцентом кафедри історії України і методики викладання історії Єгрешієм О. І. і провідним фахівцем Навчально-наукового інституту історії, етнології і археології Карпат Паскою Б. В. побували на екскурсії у м. Львові. Місто є культурним центром України, а його історична частина занесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.

Студенти мали можливість не тільки відчути атмосферу м. Львова, побачити пам’ятки архітектури але й поспілкуватися між собою, побувати на Книжковому ярмарку, який цього року вперше зустрів українських видавців на новій локації – поруч з «Пороховою вежею» – найбільшою фортифікаційною спорудою XVI ст. у центрі м. Львова.